Kargo Firmalarının Gönderi Alanı:

Kargo firmasının gönderi alanı kapsamında olması şartıyla siparişleriniz Türkiye sınırları içerisinde dilediğiniz adrese ulaştırılır. En hızlı ve sağlıklı gönderimi sağlamak adına bazı tedarikçi firmalarımızın çalıştığı farklı kargo firmalarıyla da gönderim gerçekleştirilebilmektedir. Mutfak dolabı ve yaşam alanı dekorasyon ürünlerinde Ankara için verilecek teklif içerisinde nakliye ve montaj hizmeti dahildir. Ankara dışı için bilahare fiyat teklifinde ayrıca belirtilecektir.

 

Teslimat Süreleri:

Siparişiniz kargoya verildikten sonra bir e-posta ile bilgilendirilirsiniz. Siparişlerinizin takip aşaması için bilgilerinizi eksiksiz ve doğru girilmiş olması önem arz eder.

Siparişlerin gönderim süreci, ödeme kontrollerinin tamamlanmasından sonra başlar.

Mobilya ürünleri siparişiniz üzerine üretildiğinden ortalama kargo süresi 20 iş günüdür.

Tedarik süreçlerinde nadiren, üretici kaynaklı kısa süreli gecikmeler yaşanabilmektedir.

Resmi tatillerde ve Pazar günleri kargo teslimatı yapılmamaktadır.

Teslimatların gecikmesindeki en sık karşılaşılan sorunlardan biri adres bilgilerinin yetersiz olmasıdır. Lütfen teslimat adresinizi tam ve eksiksiz olarak giriniz. Fatura adres bilgileri faturalama işleminden sonra değiştirilemeyeceğinden fatura bilgilerinizin doğruluğundan emin olmadan siparişi onaylamayınız.

Ambalajı ve kutusu zarar görmüş olan kargolarınız için kargo görevlisine hasar tespit tutanağı hazırlatmanız ve durumdan bizi bilgilendirmeniz gerekmektedir.


E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?